Odessa (Ev, Daire, Konut) Fiyatları

Odessa (Ev, Daire, Konut) Fiyatları Türk öğrencileri için üniversite girişi her zaman zorlayıcı olmaktadır. Buna neden olan ise sınav sistemi ile...

Odessa (Ev, Daire, Konut) Fiyatları Türk öğrencileri için üniversite girişi her zaman zorlayıcı olmaktadır. Buna neden olan ise sınav sistemi ile öğrencilerin çoğu zaman ileride yapmak istedikleri mesleğin eğitimini değil, puanlarının tuttuğu herhangi bir fakülteye girmeleridir. Oysa, aslında, ideal olan kişinin hedeflediği mesleği yapmasıdır. Size seçkin bir eğitim sunacak, aynı zamanda sınavsız olarak direk şekilde istediğiniz fakülteye kabul edecek üniversiteleri nerede bulabilirsiniz? Bu sorunun cevabı Ukrayna, Odessa Şehri olacaktır.

Odessa‘da Geleceğinizi Belirleme Şansı:

Odessa’da bulunan, AB kriterlerinde ve Avrupa Üniversiteleri arasında kabul edilen üniversitelerde, mükemmel bir eğitim alabilirsiniz. Mezun olduğunuzda, size verilecek mavi diploma, Europass özelliğindedir. Bu demektir ki, Avrupa Birliği ülkelerinde de kariyer basamaklarınızı çıkabilirsiniz. Muhteşem bir fırsat öyle değil mi?

Odessa bir öğrenci için, eğitim alabileceği en ideal şehirlerden biridir. Ülkemiz büyük kentlerine oranlar, gerçekten çok ucuz bir şehirdir. İklimi, Ukrayna gibi soğuk bir ülkeye göre gerçekten ılımandır. Bu sayede, yakıt giderleri konusunda fazla sıkıntıya girmezsiniz. Kaldı ki, Ukrayna’da ısınma giderleri, doğal gaz sayesinde çok uygun fiyatlıdır.

Odessa (ev, daire, konut) fiyatları bakımında, öğrencileri kesinlikle zorlamayacak rakamlarda seyretmektedir. Odessa bir turizm şehri olduğundan, birçok pansiyon ve kiralık oda seçeneği ile otel bulunmaktadır. Bu sayede, öğrencilerin öğrenci yurtları dışında, birçok farklı konaklama seçeneğinden yararlanması mümkündür. Şehre ilk geldiğiniz zamanlarda, otelde kalmayı tercih edebilirsiniz. Kayıt işlemlerinizden sonra ise, devlete ait ya da özel öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Bunların ücretleri gerçekten uygundur.

Yurtta kalma seçeneğinin dışında, bütçenize uygun Odessa (ev, daire, konut) fiyatları ile uygun bir kiralık oda ya da daire bulabilirsiniz. Bir odalı dairelerden, üç odalı dairelere kadar çok çeşitli seçenekleri şehirde sizleri bekliyor. Kiralar, Ukrayna para birimi olan Grivna ya da Euro üzerinden hesaplanmaktadır. Birçok farklı fiyat aralığında kira bedelleri bulunmaktadır ve asla yüksek değildir. Kira bedelleri, dairelerin bulundukları yer yani şehir merkezine yakınlığı ya da uzaklığı, oda sayısı, dairedeki oda sayısı, dairenin bakımlı olması gibi durumlara göre farklılık göstermektedir.

Eğitiminiz sırasında her konuda olduğu gibi, Odessa (ev, daire, konut) fiyatları konusunda, Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden bilgi alabilirsiniz. Hem Odessa (ev, daire, konut) fiyatları, hem de öğrenci yurtları konaklama ve rakamları konusunda her zaman en güncel bilgileri bizden alabilirsiniz. Öğrencilerimizi kesinlikle yalnız bırakmıyoruz. Odessa Üniversitelerinde sizi geleceğe mükemmel şekilde hazırlayacak eğitimi alırken, aynı zamanda güvenli bir ortamda, uygun kira bedellerinde konaklayarak, medeni insanlar ile birlikte, hayallerinizin de ötesinde yıllarınızı geçireceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, şubelerimizle bağlantıya geçmeniz. Kontenjanları kaçırmadan, kayıt sürelerinden yararlanarak başvurunuzu yapın. Güzel bir gelecek için bu şansı değerlendirin. Ülkemize son derece yakın bir ülkede, güzel bir şehirde yaşamanın tadını çıkarın. Hemen şimdi iletişime geçin.

 

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!